Main Menu

ВРЦ запрошує до співпраці українських та закордонних партнерів.
Ми готові поділитися досвідом, який отримали під час підготовки і впровадження понад 50 місцевих, регіональних, національних та міжнародних проектів

Тренінги з методики навчання підприємництву для викладачів економіки професійних шкіл розпочалася в Рівненській та Волинській області в рамках проекту "Покращення системи підготовки кадрів для потреб економіки Волинського субрегіону". 

 

Під час навчань використовуються адаптовані для України громадською організацією «Західноукраїнський регіональний навчальний центр» (м. Львів) методики, які використовуються в Європейському союзі. А саме,  тренінгові матеріали з методики навчання підприємництву, збірникметодичних рекомендацій з розвитку підприємництвата набір комп‘ютерних ігор з розвитку підприємництва.

«В Україні навчальні заклади мало звертають увагу на формування в учнів навичок ведення бізнесу. В країнах ЄС в загальноосвітніх навчальних закладах учні інтенсивно вивчають основи підприємництва, застосовуючи сучасні інтерактивні та ігрові методи. В рамках тренінгів, проведення яких розпочалося в Рівненській та Волинській областях, ми передамо найкращі методики розвитку бізнес-навичок для викладачів професійних шкіл. Будемо сподіватися, що через декілька років матимемо збільшення числа молодих людей, які відкриватимуть власну справу і створюватимуть нові робочі місця» - зазначив Василь Кашевський, президент Волинського ресурсного центру.

Проект "Покращення системи підготовки кадрів для потреб економіки Волинського субрегіону" передбачає  проведення дослідження стану ринку праці в Рівненській та Волинській області, закупівлю обладнання для підготовки робітників за професіями, які визначені з урахуванням потреб роботодавців субрегіону, навчання та мотивація молоді для започаткування власної справи. Проект розпочався у вересні 2014 року і триватиме 30 місяців.

Проект виконується Управлінням освіти та науки Рівненської обласної державної адміністрації у партнерстві з  Управлінням освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації та Волинським ресурсним центром в рамках Програми ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні».

 

System.String[]System.String[]