Main Menu

ВРЦ запрошує до співпраці українських та закордонних партнерів.
Ми готові поділитися досвідом, який отримали під час підготовки і впровадження понад 50 місцевих, регіональних, національних та міжнародних проектів

В рамках проекту "Покращення системи підготовки кадрів для потреб економіки Волинського субрегіону" в Рівненській та Волинській області відбувається дослідження рику праці. Метою дослідження є аналіз стану субрегіонального ринку праці (Рівненської та Волинської областей) та прогноз його розвитку на найближчі 2-3 роки задля збалансування попиту та пропозиції робочої сили за робітничими професіями.

В рамках дослідження буде відпрацьовано методику аналізу та прогнозування ринку праці на рівні субрегіону, виявлено структуру його робочої сили за видами економічної діяльності, визначено надлишки та нестачу робочої сили в окремих видах економічної діяльності в розрізі професій.

«Ми вже провели опитування 140 експертів в різних галузях економічної діяльності. Зараз в обох областях відбувається опитування роботодавців. Загалом ми плануємо опитати 1600 роботодавців. Передбачається, що опитуванням будуть охоплені роботодавці, у яких працює 30 та більше найманих працівників. Згодом ми проаналізуємо ці дані та презентуємо отриману інформацію. Хочу висловити подяку усім роботодавцям які розуміють важливість такого дослідження та допомагають нам у його проведенні» - повідомив керівник проекту Ігор Воляник.

Після проведення дослідження  стану ринку праці в Рівненській та Волинській області буде здійснено закупівлю обладнання для підготовки робітників за професіями, які визначені з урахуванням потреб роботодавців субрегіону та буде проведено навчання для представників професійних навчальних закладів, а також заплановані заходи що мотивуватимуть молодь до започаткування власної справи.

Проект "Покращення системи підготовки кадрів для потреб економіки Волинського субрегіону"виконується Управлінням освіти та науки Рівненської обласної державної адміністрації у партнерстві з  Управлінням освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації та Волинським ресурсним центром в рамках Програми ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні»

System.String[]System.String[]