Main Menu

ВРЦ запрошує до співпраці українських та закордонних партнерів.
Ми готові поділитися досвідом, який отримали під час підготовки і впровадження понад 50 місцевих, регіональних, національних та міжнародних проектів

В рамках проекту "Покращення системи підготовки кадрів для потреб економіки Волинського субрегіону", який розпочав свою роботу в Рівненській та Волинській областях 15 травня о 10:00 в приміщенні Рівненської обласної державної адміністрації відбудеться круглий стіл.

Мета круглого столу - ознайомлення з запланованими заходами проекту керівництва Рівненської і Волинської облдержадміністрацій і структурних підрозділів (управління освіти і науки, обласні центри зайнятості, департаменти економічного розвитку, департаменти фінансів) та налагодження ефективної взаємодії між окремими підрозділами двох областей, що залучатимуться до реалізації проекту.

В рамках проекту "Покращення системи підготовки кадрів для потреб економіки Волинського субрегіону" планується провести дослідження стану ринку праці в Рівненській та Волинській області, закупівля обладнання для підготовки робітників за професіями, які визначені з урахуванням потреб роботодавців субрегіону, навчання та мотивація молоді для започаткування власної справи. Проект розпочався у вересні 2014 року і триватиме 30 місяців.

Проект виконується Управлінням освіти та науки Рівненської обласної державної адміністрації у партнерстві з  Управлінням освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації та Волинським ресурсним центром в рамках Програми ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні»

System.String[]System.String[]