Main Menu

ВРЦ запрошує до співпраці українських та закордонних партнерів.
Ми готові поділитися досвідом, який отримали під час підготовки і впровадження понад 50 місцевих, регіональних, національних та міжнародних проектів

16 лютого 2016 року вприміщенні Рівненської обласної державної адміністрації відбувся круглий стіл «Результати дослідження ринку праці Волинського субрегіону». 

Участь в заході взяли  перший заступник Рівненської ОДА Юрій Приварський, представники Рівненської міської ради, управлінь освіти і науки Рівненської і Волинської ОДА, обласних центрів зайнятості, професійно-технічних навчальних закладів Волинського субрегіону. Учасники обговорили заходи необхідні для збалансування ринку праці та заходи спрямовані на підвищення якості трудових ресурсів Рівненщини та Волині. Зокрема, у 2016 році за результатами дослідження, буде закуплено обладнання на загальну суму 624 тисячі євро для 12 навчальних майстерень професійно-технічних навчальних закладів обох областей.

Під час заходу президент Волинського ресурсного центру Василь Кашевський повідомив в своєму виступі: «Це дослідження дало нам дані яких немає жодна інша область України. Зокрема це дані про професійну структуру і якість трудових ресурсів в кожному районі субрегіону. Правильне використання цих даних службами зайнятості та управліннями освіти допоможе в перспективі 2-3 років покращити балансування ринку праці, зменшити безробіття та підвищити кількість новостворених бізнесів. Результати дослідження можна знайти за посиланням http://www.kariera.in.ua/shukati-robotu/rinok-pracz%D1%96-reg%D1%96onu/

Як зазначила в. о. начальника управління освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації Плахотна Людмила: «Дані дослідження для нас дуже актуальні. Ми будемо використовувати ці дані при оптимізації структури робітничих кадрів у Волинській області.»

Значну увагу присутніх привернув розроблений в рамках проекту сайт www.kariera.in.ua Сайт містить інформацію про розвиток бізнеc-навичок учнів та покликаний допомогти молоді прийняти правильне рішення про вибір професії та пошук роботи.

Круглий стіл відбувся в рамках проекту "Покращення системи підготовки кадрів для потреб економіки Волинського субрегіону". Проект виконується Управлінням освіти та науки Рівненської обласної державної адміністрації у партнерстві з  Управлінням освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації та Волинським ресурсним центром в рамках Програми ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні».

В рамках проекту будуть створені можливості краще врахувати потреби роботодавців при підготовці молодих фахівців, зміцнити матеріально-технічну базу ПТНЗ шляхом закупівлі обладнання, а також навчання та мотивація молоді для започаткування власної справи.

Проект розпочався у вересні 2014 року і триватиме 30 місяців. 

System.String[]System.String[]