Main Menu

ВРЦ запрошує до співпраці українських та закордонних партнерів.
Ми готові поділитися досвідом, який отримали під час підготовки і впровадження понад 50 місцевих, регіональних, національних та міжнародних проектів

Якщо поки що немає такої професії як медіаінспектор, то її, мабуть, варто запровадити. Про основні навички відповідального інформаційного споживання, вирізнення фейків, медіагігієни йдеться в інформаційних відеороликах, виготовлених в рамках проекту «Поширення інструментів медіаграмотності серед мешканців Рівненської та Волинської областей».

Метою конкурсу є відбір проектів, які фінансуються за рахунок коштів обласного бюджету й спрямовані на розв'язання актуальних проблем розвитку територіальних громад та поширення позитивного досвіду, набутого у процесі їх реалізації. 

Громадська Спілка «Громадські Ініціативи України» та громадська організація "Волинський ресурсний центр" запрошують громадські організації, ініціативні групи, які діють на місцевому рівні, активістів/ток Рівненської області до участі у відкритому просторі “Зміни на місцях: що ми можемо робити спільно?”