Уперше на теренах краю 10 травня 2018 р. у Волинському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти (ВОІППО) пройшов тренінг з медіаграмотності для вчителів загальноосвітніх шкіл.

Усі джерела інформації, які оточують нас, можуть бути використані з пропагандистською метою. До такого висновку дійшли сьогодні учасники та учасниці тренінгу із медіа грамотності для вчителів, організованого ГО «Волинський ресурсний центр» спільно з Рівненським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти.  

Згідно з рішенням Рівненської обласної ради від 11 березня 2016 року №121 «Про щорічний обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад» (з внесеними змінами) оголошено обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад (далі – Конкурс).

В рамках проведення Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад-2018  відбудуться навчальні семінари "Написання  проектів" в м. Рівне та м. Сарни.

«Громадські ініціативи України» продовжують підтримувати та поширювати найкращий досвід громадських організацій та ініціативних груп, які працюють в Україні та запрошує до подачі заявок для участі у четвертому конкурсі «Краща громадська ініціатива України ‘17».

ВРЦ запрошує до співпраці українських та закордонних партнерів.
Ми готові поділитися досвідом, який отримали під час підготовки і впровадження понад 50 місцевих, регіональних, національних та міжнародних проектів