fbpx

Візуалізація даних громад та регіонів України

Про нас

Волинський ресурсний центр (ВРЦ) є агенцією з розвитку територіальних громад. Статус – непідприємницька громадська організація.
Місія ВРЦ: сприяти активності, свідомості та відповідальності громадян шляхом підтримки громадських ініціатив. Досягнення своєї місії ВРЦ розглядає в нерозривному зв’язку з соціальним та економічним розвитком, екологічною безпекою регіону.

Презентація ВРЦ

Як ми можемо допомогти?

Якщо вас зацікавила наша діяльність - надішліть нам запит. Ми обо'вязково відповімо.

Інформація про проект

Інструменти візуалізації створено в березні 2023 року у рамках Good Governance Fund проєкту «Надання експертної та технічної підтримки уряду та регіональним адміністраціям у розробці й імплементації планів відновлення», який реалізується за підтримки уряду Великої Британії (UK Aid). Імплементатори проєкту — Abt Britain та Центр економічної стратегії.
Для підготовки аналітичної бази, яка допоможе приймати рішення щодо визначення пріоритетів відновлення та розвитку громад та регіонів України (у тому числі, постраждалих в результаті російської агресії) використовується Анкета базових показників. Навчальне відео як заповнити анкету можна переглянути за посиланням.
  • Донор: Abt Britain
  • Дата: весна 2023
  • Компетенції: Збір та аналіз даних, стратегічне планування

Візуалізація “Базові показники громад”