fbpx

У Луцьку стартували експертні обговорення Стратегії розвитку Волині до 2027 року

У Луцьку стартували експертні обговорення Стратегії розвитку Волині до 2027 року

14 січня у Волинській Торгово-промисловій палаті відбулося перше засідання групи регіональних експертів в контексті актуалізації Стратегії розвитку Волинської області до 2027 року. Засідання було присвячене експертному обговоренню стратегічної цілі «Розвиток транскордонного співробітництва» і зібрало представників влади, бізнесу, громадських організацій.

У вступному слові заступник начальника Волинської ОВА Роман Романюк наголосив, що стратегування розвитку регіону є надважливою задачею поточного моменту. Оскільки від точного формулювання стратегічних цілей залежить не лише подальше посилення переваг області, а і реагування на загрози. Він висловив сподівання, що експертне обговорення усіх стратегічних цілей значно покращить якість Стратегії і сприятиме більш точному відбору технічних завдань до Плану її реалізації.

Експерт зі стратегічного планування Петро Гоцалюк та начальник відділу залучення інвестицій та європейської інтеграції Андрій Ткачук презентували огляд процесу актуалізації Стратегії і особливостей відбору проектів до Плану реалізації.

Заступник директора Департаменту економіки Ольга Білітюк презентувала проекти з транскордонного співробітництва, що вже реалізуються і окреслила плани у цій сфері на наступний період, визначений Стратегією.

У другій частині засідання відбулося змістовне експерте обговорення стратегічної цілі «Розвиток транскордонного співробітництва».

Подібні експертні зустрічі плануються по кожній зі стратегічних цілей, визначених оновленою Стратегією розвитку Волині до 2027 року.

Ця публікація була створена ЗРНГО «Волинський ресурсний центр» в рамках проєкту «Підтримка актуалізації стратегій розвитку шести регіонів України», та стала можливою завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цієї публікації не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США».