fbpx
,

Інформаційно-аналітична система професійної структури України

Про нас

Волинський ресурсний центр (ВРЦ) є агенцією з розвитку територіальних громад. Статус – непідприємницька громадська організація.
Місія ВРЦ: сприяти активності, свідомості та відповідальності громадян шляхом підтримки громадських ініціатив. Досягнення своєї місії ВРЦ розглядає в нерозривному зв’язку з соціальним та економічним розвитком, екологічною безпекою регіону.

Презентація ВРЦ

Як ми можемо допомогти?

Якщо вас зацікавила наша діяльність - надішліть нам запит. Ми обо'вязково відповімо.

Інформаційно-аналітична система професійної структури України

Експертами Волинського ресурсного центру було підготовлено інформаційно-аналітичний дашборд з питань професійної структури України. Для обробки та аналізу використовувалися деперсоналізовані масиви даних Пенсійного фонду України та відкриті масиви даних Державної служби зайнятості України.
Використовуючи дашборд ви можете проаналізувати інформацію стосовно професійної структури зайнятості, видів економічної діяльності та професій, гендерної структури зайнятості та середнії заробітних плат за професіями.
Також, на основі відкритих даних ДСЗ України ви можете здійснити аналіз вакансій та отримати розгорнуту інформацію про безробітних у регіонах України.
  • Донор: EU4Skills
  • Рік: 2021
  • Напрямки: Аналітика ринків праці, аналітичні дешборди, бази даних регіональної аналітики.

Інформаційний дашборд