fbpx

Гроші на власну справу

Гроші на власну справу

Пройди навчання
та
отримай гроші
на свій власний бізнес

Розпочнемо вашу підприємницьку історію разом з нашим курсом «Розпочни та вдосконалюй свій бізнес». Ми навчимо вас робити бізнес та надамо 3000 доларів на реалізацію вашого бізнес-плану. Якщо цього замало — підкажемо як взяти ще, за програмою пільгового кредитування 5-7-9%.

Гроші на власну справу

Реєстрацію на навчання відкрито до
01 березня 2021 року

Гроші на власну справу

Мрієте розпочати власну справу та стати босом для себе?

Сумніваєтеся у свої знаннях? Думаєте, що підприємництво це для обраних?
Не впевнені, чи підприємництво для вас?
Думаєте, що бізнес це дорого та не знаєте де взяти гроші для бізнесу?

Мільйони успішних підприємців зустрічалися з цими ж викликами, коли думали про старт бізнесу. Ось чому ми разом з Міжнародною організацією праці працюємо, щоб допомогти вам розпочати свою власну справу. Кілька простих кроків на шляху до мрії!

Пройдіть кілька простих етапів!

Ось перші історії успіху!

Хто може брати участь?

Жителі Сарненської та Млинівської територіальних громад запрошуються до участі у конкурсі на здобуття грантів для започаткування власної справи. 

У конкурсі на отримання гранту можуть брати участь виключно фізичні особи, які проживають у Сарненській та Млинівській територіальних громадах, не займаються підприємницькою діяльністю, мають статус безробітного або є пошукачем роботи, зареєстрованими у ДСЗ. (Довідково: Якщо ви не працевлаштовані та не є підприємцем чи засновником юридичної особи – ви завжди можете отримати статус “пошукач роботи” у Державній службі зайнятості – безкоштовно.

Не можуть претендувати на грант особи, в основі бізнес-планів яких є: оптова та роздрібна торгівля, компанії поштового замовлення (у т.ч. в мережі Інтернет).

До участі у конкурсі бізнес-планів допускатимуться особи які успішно пройшли навчання Волинського ресурсного центру за програмою Міжнародної організації праці «Розпочни та вдосконалюй свій бізнес».

Подані на конкурс бізнес-плани повинні демонструвати високий потенціал та довгострокові перспективи отримання прибутку та мати реалістичні ринкові показники, передбачати створення умов для самозайнятості та/або створення додаткових робочих місць, у тому числі для членів сімей заявників. 

На що можна отримати грант?

Кошти гранту можуть бути використані, на купівлю нового обладнання та/або інструментів для виробництва товарів (надання послуг).

Неприйнятними є витрати коштів гранту, пов’язані з:

 • купівлею речей особистого вжитку;
 • купівлею автомобілів, мотоциклів, плавзасобів.

Максимальний розмір гранту на реалізацію одного бізнес-проекту становить близько 82 000 грн. (у вигляді матеріальних цінностей, які є необхідними для започаткування власної справи та наведено і обґрунтовано у бізнес-плані).

Претенденти можуть об’єднуватись і подавати спільний бізнес-план, в такому випадку максимальний розмір гранту на реалізацію такого бізнес-проекту може бути більший – відповідно до кількості претендентів що об’єднались. Увага!!! Кількість робочих місць створених в спільному бізнес-проекті не повинна бути меншою від кількості претендентів що об’єдналися.

Претенденти на отримання гранту повинні  передбачити (а у випадку отримання гранту – забезпечити) власний внесок у грошовій чи іншій формі у розмірі не менше 30% вартості бізнес-плану на покриття інших витрат, наприклад, виплату заробітної плати найманим працівникам, оренду приміщень, закупівлю витратних матеріалів, товарів, тощо.

Як взяти участь у конкурсі?

Пройти навчання Волинського ресурсного центру або Рівненського обласного центру зайнятості за програмою «Розпочни та вдосконалюй свій бізнес». Інформація про реєстрацію на навчання розміщена нижче.

Після проходження навчання заповнити он-лайн форму учасника конкурсу, в яку:

 • завантажити файл бізнес-плану (в форматах pdf, xls);
 • завантажити сканований файл з підтвердженням проживання у Сарненській чи Млинівській територіальній громаді Рівненської області (в форматах pdf, jpg).

Подача заявок здійснюється українською мовою на сайті www.vrc.rv.ua. Кінцевий термін подання заявок  до 23:59 (за київським часом) 30 березня 2021 року. Заявки,  які надійшли пізніше встановленого терміну, будуть відхилені.

Як визначатимуться переможці конкурсу бізнес-планів?

Подані бізнес-плани, які відповідатимуть умовам конкурсу, будуть оцінюватися відбірковою комісією за такими критеріями:

КритеріїМакс. оцінка
1.Досвід заявника у виді діяльності, що передбачена бізнес-планом5
2.Якість опису продукції (товару, робіт, послуг) та її конкурентних переваг10
3.Якість та обґрунтованість плану маркетингу20
4.Обґрунтованість та реалістичність  плану виробництва продукції, надання послуг, виконання робіт 15
5.Обґрунтованість ціни на продукцію (товар, роботи, послуги) 10
6.Обґрунтованість аналізу потенційних ризиків10
7.Обґрунтованість та реалістичність бюджету використання коштів гранту10
Загальна оцінка80
Презентація бізнес-плану20
Всього100

При однаковій кількості балів перевага буде надаватися заявникам, чиї бізнес-плани передбачають виробництво, або переробку продукції, або розширення ланцюгів доданої вартості місцевих виробників.

Відбір переможців конкурсу відбуватиметься в 3 етапи:

 • оцінка поданої заявки за критеріями прийнятності (відповідність та достатність поданих документів);
 • оцінка бізнес-планів членами конкурсної комісії;
 • особиста презентація бізнес-планів, які набрали найбільшу кількість балів.

Яка підтримка буде надана для потенційних учасників конкурсу?

Довідково

Конкурс проводиться ЗРНГО «Волинський ресурсний центр» у партнерстві з:

 • Рівненським обласним центром зайнятості;
 • Управлінням освіти і науки Рівненської ОДА;
 • Млинівською селищною радою;
 • Сарненською міською радою.

Конкурс відбувається  у рамках проекту “Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні”, що впроваджується Міжнародною організацією праці та фінансується Урядом Королівства Данії.

Яка підтримка буде надана для потенційних учасників конкурсу?

Кандидатам обов’язково потрібно взяти участь у одному із тренінгів. (Можливе проведення спільного онлайн-навчання).

Тренінги буде проведено:

 • селище Млинів (дата уточнюється)
 • місто Сарни (дата уточнюється).

Участь у навчаннях для потенційних заявників БЕЗКОШТОВНА, попередня реєстрація обов’язкова.

Реєстрація учасників
Заявники можуть звертатися до Волинського Ресурсного Центру за додатковою інформацією або запитаннями з метою уточнення умов конкурсу, процедури подачі заявки, надіславши відповідний лист електронною поштою на адресу info@vrc.rv.ua до 28 лютого 2021 року. Після узагальнення усіх отриманих запитань відповіді будуть оприлюднені на сайті vrc.rv.ua та на сторінці в соціальній мережі Facebook www.facebook.com/vrc.rv.ua.