fbpx

Конкурсна рада обласного щорічного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Рівненської області оголошує обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2016 рік

Конкурсна рада обласного щорічного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Рівненської області  оголошує обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2016 рікЗгідно з рішенням Рівненської обласної ради від 11березня2016 року №121«Про щорічний обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад» оголошено обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад (далі – Конкурс).

Учасниками Конкурсу можуть бути проекти, розроблені об’єднаними територіальними громадами, сільськими, селищними, міськими та районними радами, а також проекти, розроблені та подані спільно кількома територіальними громадами. 

Проекти-учасники Конкурсу повинні відповідати одному (або кільком) з нижче наведених пріоритетних напрямів:

1.Енерго- та ресурсозбереження (окрім  проектів, у яких заміна вікон/дверей на металопластикові складатиме понад 10 тис. грн.).

2. Організація ефективної системи надання соціальних послуг населенню.

3. Розвиток підприємництва.

Перевага буде надаватися проектам, які сприятимуть досягненню завдань Стратегії розвитку Рівненської області на період до 2020 року та Плану заходів з реалізації Стратегії.

Максимальний розмір гранту з фонду Конкурсу – 50 000 грн.

Проекти, подані на Конкурс, повинні передбачати власний внесок у фінансовій, матеріальній або іншій нематеріальній формі у розмірі не менше 30% від загальної вартості проекту.

УВАГА! Власний внесок у реалізацію проекту повинен бути забезпечений не раніше дати визначення переможців Конкурсу 2016 року.

Відбір проектів-переможців Конкурсу здійснюватиметься Дирекцією Конкурсу з урахуванням висновків Виконавчого адміністратора Конкурсу. Остаточне рішення щодо визначення проектів-переможців приймає Конкурсна рада.

Кінцевий термін подання проектів — 10 травня 2016 року.

АПЛІКАЦІЙНА ФОРМА щорічного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Рівненської області змінена.  Нова аплікаційна форма Application_form_2016

Проекти надсилати: поштою на адресу 33028, м. Рівне, а/с № 201, а також на електронну пошту vrcrivne@gmail.com  з поміткою “На Конкурс”.

З офіційною інформацією щодо оголошеного Конкурсу можна ознайомитись на веб-сайтах Рівненської обласної державної адміністрації www.rv.gov.ua  та Рівненської обласної ради: www.oblrada.rv.ua.

Виконавчий адміністратор Конкурсу – Волинський ресурсний центр проведе два навчальні семінари (31 березня 2016 року в місті Рівне, 1 квітня 2016 року в місті Сарни) для обговорення проблемних питань, які виникатимуть в учасників Конкурсу при підготовці проектів. Дати проведення семінарів будуть повідомлені додатково.

Рекомендації щодо підготовки проектів для участі у Конкурсі, а також інші можливості залучення позабюджетного фінансування розміщена за веб-адресою www.old.vrc.rv.ua/konkurs.

Консультації щодо підготовки проектів для участі у Конкурсі можна отримати у Волинському ресурсному центрі.

Контактна особа: Руслана Стасюк. тел. моб. (050)140-53-16, (096)464-88-33.
Е-mail: vrcrivne@gmail.com.

Консультації надаються до 06 травня  2016 року.

System.String[]System.String[]