fbpx

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ВІДБІР УЧАСНИКІВ

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ВІДБІР УЧАСНИКІВОголошується відбір учасників транскордонного проекту «Спільні – дії – загальні переваги». 

До участі у проекті запрошуються команди, що складаються з 1-2 представників органів місцевого самоврядування / місцевих органів державної влади та 1-2 представників громадських організацій з Волинської, Рівненської, Житомирської, Хмельницької, Тернопільської областей. На основі поданих заявок від претендентів буде відібрано від 4 до 8 команд (16 учасників). У заявці на участь команда повинна коротко описати ідею проекту місцевого/регіонального розвитку, який міг би бути реалізований у партнерстві установ та організацій, що входять до складу команди. 

Проект передбачає 3 навчальні семінари, які відбудуться у м. Рівне, кінцевим результатом яких будуть готові до подачі проекти для подання до Державного Фонду Регіонального Розвитку, або програми Польща-Білорусія-Україна.

–  I семінар буде присвячений: досвіду діяльності структурних фондів ЄС у Польщі, досвіду діяльності Державного фонду регіонального розвитку, питанням налагодження міжсекторної комунікації «влада-громадськість». Семінар відбудеться 14-15 липня 2016 року

– II i III семінари будуть присвячені навчанню створення партнерських проектів, передусім – до Державного фонду регіонального розвитку. Термін IIта ІІІсемінарів – вересень-жовтень 2016 року. Під час IIта ІІІсемінарів відбудуться відеоконференції, метою яких є презентація польського досвіду реалізації партнерських проектів у форматі «влада-громадськість» та налагодження партнерства для подальшої підготовки спільних транскордонних проектів програми Польща-Білорусія-Україна.

 

Організатори забезпечують проживання та харчування учасників проекту. Кошти доїзду не відшкодовуються.

Для участі у проекті потрібно заповнити заявку та пройти відбір. Заявку необхідно надсилати на адресу klichuksv@ukr.net до 8 липня 2016 року 18.00.

У разі виникнення запитань, просимо контактувати за тел. 096-006-89-23

 

Проект Спільні дії – загальні перевагиреалізується 3 організаціями-партнерами:Товариство Шукаємо Польщу (Лідер проекту – Польща), – Фундація Розвитку Місцевої Демократії – Підляський центр (партнер проекту – Польща)-Волинський ресурсний центр (партнер проекту – Україна).Цілі проекту:

1. Посилення співпраці громадських організацій з місцевою владою для реалізації спільних проектів.

2. Поширення успішних польських та українських практик в сфері регіонального розвитку, підвищення компетенції у питаннях роботи з Державним фондом регіонального розвитку.

3. Налагодження партнерства з органами влади та громадськими організаціями Польщі для подальшої підготовки спільних транскордонних проектів.

 

Презентаційне відео від наших польских колег www.youtube.com/watch?v=yYpJyIkuD9Y&feature=youtu.be

 

System.String[]System.String[]