fbpx

Презентовано старт роботи платформи підтримки релокації бізнесу

Презентовано старт роботи платформи підтримки релокації бізнесу

Максимально швидкий перезапуск підприємницької діяльності наблизить перемогу та полегшить повоєнне відновлення України. Сьогодні, тисячі бізнесів потребують евакуації та релокації на безпечні території України з метою якісного відновлення роботи.

Запуск платформи дозволяє задіяти управлінський потенціал широкого кола громад над спрощенням доступу бізнесів, які потрапили у скрутне становище до інформації про перспективні об’єкти для релокації. Розвиток порталу заохочує до співпраці між владою та бізнесом через налагодження прямих горизонтальних зв’язків.

Що дозволяє портал restartbusiness.in.ua:

–        Для компаній, що постраждали внаслідок війни: обирати об’єкти нерухомості, які найбільше їх потребам з-поміж сотень альтернативних пропозицій.

–        Для власників об’єктів нерухомості: розміщати інформацію про об’єкти, готові для релокації на умовах продажу чи оренди.

–        Для територіальних громад: просувати власну територію для створення нових робочих місць та розвитку підприємництва.

12 квітня 2022 року відбулася презентація порталу restartbusiness.in.ua. Першими до співпраці долучилися територіальні громади з Рівненської, Тернопільської, Волинської та Житомирської областей, які вже розпочали розміщення необхідної інформації на платформі про об’єкти нерухомості.

Запуск платформи дозволяє задіяти управлінський потенціал широкого кола громад, заохочує владу та бізнесом налагоджувати прямі горизонтальні зв’язки.

Створення переліку об’єктів для релокації стало можливим завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО), яка виконується компанією Chemonics у партнерстві з Волинським ресурсним центром.