fbpx

Запрошення до участі у навчальній програмі “Методики розвитку підприємницьких навичок учнів ЗП(ПТ)О”

Запрошення до участі у навчальній програмі “Методики розвитку підприємницьких навичок учнів ЗП(ПТ)О”

25 січня 2023 року ЗРНГО «Волинський ресурсний центр» спільно з Директоратом професійної освіти Міністерства освіти і науки України провели онлайн нараду з обласними управліннями/департаментами освіти та НМЦ ПТО.

На нараді для регіонів:

– презентовано мету та заходи проєкту «Зміцнення спроможності закладів ПТО покращувати адаптованість молоді до потреб ринку праці в період війни шляхом розвитку підприємницьких навичок»;

– запрошено викладачів спецдисциплін, методистів (в т.ч. НМЦ ПТО) до участі у навчальній програмі “Методики розвитку підприємницьких навичок учнів ЗП(ПТ)О”.

Реєстрація для участі у навчанні за посиланням https://bit.ly/bizpto2022  до 05 лютого 2023 року.

Навчання здійснюватиметься під супроводом сертифікованих тренерів із застосування методик Міжнародної організації праці (BIZ-UP та SIYB), які застосовуються у більше 130 країнах світу та довели свою ефективність.

Довідково: Заходи відбуватимуться в рамках проєкту «Зміцнення спроможності закладів ПТО покращувати адаптованість молоді до потреб ринку праці в період війни шляхом розвитку підприємницьких навичок». Заходи проєкту безкоштовні для учасників, що стало можливим завдяки Програмі EU4Skills за фінансової підтримки GIZ