fbpx

На Полтавщині обговорювали стратегічну екологічну оцінку стратегії розвитку області до 2027 року

На Полтавщині обговорювали стратегічну екологічну оцінку стратегії розвитку області до 2027 року

22 березня у Полтаві проведено чергове засідання з розробки змін до стратегії розвитку Полтавської області на 2021-2027 роки та плану заходів з її реалізації. Робота над актуалізцією стратегії відбувається завдяки підтримці Проекту USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА»). Засідання відбулося в онлайн-форматі.

Робота над оновленням стратегії розвитку Полтавської області знаходиться на завершальному етапі. Проєкт документу пройшов передбачену Законом стратегічну екологічну оцінку. Саме її результати були предметом обговорення під час зустрічі.

Особливу увагу було приділено переліку показників для моніторингу впливу реалізації стратегії на довкілля та здоров’я жителів. Відповідні показники презентувала Олена Онупко, секретар робочої групи, заступниця директора Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської ОВА за участі експерта зі стратегічного планування Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» Маркіяна Дацишина.

Перелік моніторингових індикаторів обговорювався із залученням профільних фахівців зі складу робочої групи з актуалізації стратегії розвитку Полтавської області на 2021-2027 роки.

Ця публікація була створена ЗРНГО «Волинський ресурсний центр» в рамках проєкту «Підтримка актуалізації стратегій розвитку шести регіонів України», та стала можливою завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цієї публікації не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США».