fbpx

Підвищення рівня медіаграмотності серед мешканців Рівненської та Волинської області

Підвищення рівня медіаграмотності серед мешканців Рівненської та Волинської областіЗахідноукраїнська непідприємницька громадська організація «Волинський ресурсний центр» розпочинає впровадження проекту «Поширення інструментів медіаграмотності серед мешканців Рівненської та Волинської областей».

Контекст проекту. Інформаційна агресія Росії здійснюється засобами пропаганди, дезінформації та поширення фейкових новин.  При цьому в своїй основі вона має анти-західну спрямованість, критику західних демократичних цінностей, а своїм методом – безпосереднє проникнення до людини через соціальні мережі та ЗМІ. Цілеспрямований і систематичний вплив дезінформації Російської Федерації є загрозою національній безпеці й демократичній правовій системі України. Розпізнавати маніпуляції й пропаганду – це практична навичка, що не виникне в людини сама по собі: її необхідно формувати.

Мета проекту. Зменшення впливу пропаганди та дезінформації в Рівненській та Волинській областях шляхом проведення ряду навчальних та інформаційних заходів. Тривалість проекту – 1 рік.

Проектом передбачено проведення ряду інформаційних та навчальних заходів для мешканців Рівненської та Волинської областей. Зокрема, проведення тренінгів з медіа грамотності для студентів факультетів журналістики та педагогічних факультетів, а також для вчителів середніх шкіл. Крім того проектом передбачено інформаційну кампанію з протидії пропаганді в ЗМІ та соціальних мережах.

Проект реалізується за підтримки Фонду розвитку українських ЗМІ Посольства США в Україні.

System.String[]