fbpx

Запрошення до участі у Українсько-польському проекті «Польський досвід для реформування України»

Запрошення до участі у Українсько-польському проекті «Польський досвід для реформування України»Громадська організація «Волинський ресурсний центр» у партнерстві з товариством «Шукаємо Польщу» (Білосток) розпочала реалізацію проекту «Польський досвід для реформування України».

Проект триватиме 5 місяців – з травня по жовтень 2017 року.

Метою проекту є передача знань та досвіду польської політики регіонального розвитку українським партнерам. Учасниками проекту стануть члени регіональних комісій з відбору проектів на ДФРР Рівненської, Тернопільської та Волинської областей.

Проект проходитиме в два етапи:

Етап 1.Навчальний чотириденний візит 04-07 липня 2017 року 15 членів регіональних комісій ДФРР до Підляського воєводства та проходження стажування. Стажування відбудеться в м. Білосток.

Етап 2.Проведення у вересні 2017 року в містах Рівне, Луцьк та Тернопіль одноденних навчально-дискусійних зустрічей членів регіональних комісій ДФРР Рівненської, Тернопільської та Волинської ОДА, ЗМІ та громадських організацій з приводу передачі знань та досвіду польських партнерів щодо управління регіональним розвитком.

Волинський ресурсний центр запрошує членів регіональних комісій ДФРР Рівненської, Тернопільської та Волинської областей до участі в проекті.

System.String[]