fbpx

Стажування представників місцевих органів влади Донецької та Луганської областей в місті Черкаси

Стажування представників місцевих органів влади  Донецької та Луганської областей в місті Черкаси8-9 лютого 2016 року в рамках проведення заходів з розвитку потенціалу місцевих органів влади щодо економічного відновлення та розвитку приватного сектору проекту «Економічне і соціальне відновлення Донбасу» місто Черкаси відвідали представники місцевих органів Донецькій та Луганській області.

Під час зустрічей учасники стажування слухали про історії успіху та труднощі пов’язані з економічним розвитком регіону, про найбільш дієві та ефективні інструменти створення умов для розвитку бізнес середовища. Налагоджували контакти з працівниками місцевих інституцій.

Протягом двох днів гості з Донецької та Луганської областей ознайомились з організацією процесу роботи Департаменту регіонального розвитку ОДА, Стратегією розвитку Черкаської області та Планом її реалізації. Послухали про проекти громадських організацій «Майстерню сільських ініціатив», «Підготовку фахівців з місцевого розвитку» та про реалізацію проекту ЄС «Створення регіонального навчально-практичного центру розвитку багатофункціональних кооперативів». Ознайомилися з особливостями функціонування Агентства розвитку Черкащини, ІТ-кластера. Відвідали co-workingTalent-HUB та Черкаську торгово-промислову палату. Послухали про напрацювання Черкащини в застосуванні в управлінні електронних засобів комунікації та використання електронної системи державних закупівель ProZorro. Особливий інтерес в учасників викликала робота ЦНАПУ так як найближчим часом такі структури будуть створюватись і в адміністраціях учасників стажування.

Дуже цікавою була зустріч з Іллею Леоненком бізнесменом з міста Донецьк який був змушений перевести своє виробництво до міста Черкаси. Він розповідав про те як необхідно шукати вихід з «зачарованого кола» нерозуміння між бізнесом та владою. Та про те наскільки для бізнесу важливо щоб органи влади працювали ефективно. Як зазначив Ілля «Не буває ефективного бізнесу без ефективної роботи держави». 

System.String[]System.String[]