fbpx

За підтримки Європейського союзу проведено дослідження ринку праці Волинського субрегіону

За підтримки Європейського союзу проведено дослідження ринку праці Волинського субрегіону

16 лютого 2016 року вприміщенні Рівненської обласної державної адміністрації відбувся круглий стіл «Результати дослідження ринку праці Волинського субрегіону». 

Участь в заході взяли  перший заступник Рівненської ОДА Юрій Приварський, представники Рівненської міської ради, управлінь освіти і науки Рівненської і Волинської ОДА, обласних центрів зайнятості, професійно-технічних навчальних закладів Волинського субрегіону. Учасники обговорили заходи необхідні для збалансування ринку праці та заходи спрямовані на підвищення якості трудових ресурсів Рівненщини та Волині. Зокрема, у 2016 році за результатами дослідження, буде закуплено обладнання на загальну суму 624 тисячі євро для 12 навчальних майстерень професійно-технічних навчальних закладів обох областей.

Під час заходу президент Волинського ресурсного центру Василь Кашевський повідомив в своєму виступі: «Це дослідження дало нам дані яких немає жодна інша область України. Зокрема це дані про професійну структуру і якість трудових ресурсів в кожному районі субрегіону. Правильне використання цих даних службами зайнятості та управліннями освіти допоможе в перспективі 2-3 років покращити балансування ринку праці, зменшити безробіття та підвищити кількість новостворених бізнесів. Результати дослідження можна знайти за посиланням http://www.kariera.in.ua/shukati-robotu/rinok-pracz%D1%96-reg%D1%96onu/

Як зазначила в. о. начальника управління освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації Плахотна Людмила: «Дані дослідження для нас дуже актуальні. Ми будемо використовувати ці дані при оптимізації структури робітничих кадрів у Волинській області.»

Значну увагу присутніх привернув розроблений в рамках проекту сайт www.kariera.in.ua Сайт містить інформацію про розвиток бізнеc-навичок учнів та покликаний допомогти молоді прийняти правильне рішення про вибір професії та пошук роботи.

Круглий стіл відбувся в рамках проекту “Покращення системи підготовки кадрів для потреб економіки Волинського субрегіону”. Проект виконується Управлінням освіти та науки Рівненської обласної державної адміністрації у партнерстві з  Управлінням освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації та Волинським ресурсним центром в рамках Програми ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні».

В рамках проекту будуть створені можливості краще врахувати потреби роботодавців при підготовці молодих фахівців, зміцнити матеріально-технічну базу ПТНЗ шляхом закупівлі обладнання, а також навчання та мотивація молоді для започаткування власної справи.

Проект розпочався у вересні 2014 року і триватиме 30 місяців. 

System.String[]System.String[]