fbpx

УВАГА!!! Продовжено термін прийому проектів обласного конкурсу громад

УВАГА!!! Продовжено термін прийому проектів обласного конкурсу громадУчасниками Конкурсу можуть бути проекти, розроблені сільськими, селищними, міськими, районними радами Рівненської області, а також проекти, розроблені та подані спільно кількома територіальними громадами.

 

Проекти-учасники Конкурсу повинні відповідати одному (або кільком) з нижче наведених пріоритетних напрямів:

  1. Розвиток підприємництва (Максимальний розмір гранту – 70000 грн.).
  2. Енерго- та ресурсозбереження (Окрім проектів по відновленню/будівництву систем вуличного освітлення та проектів у яких заміна вікон/дверей на металопластикові складатиме понад 10 тис. грн. Максимальний розмір гранту – 60000 грн.)
  3. Організація ефективної системи надання соціальних послуг населенню (Максимальний розмір гранту – 40000 грн.).

Перевага буде надаватися проектам, які сприятимуть досягненню завдань Стратегії розвитку Рівненської області на період до 2020 року (затверджена рішенням обласної ради від 18 грудня 2014 року № 1374).

Проекти, подані на Конкурс, повинні передбачати власний внесок у фінансовій, або матеріальній формі у розмірі не менше 30% від загальної вартості проекту.

УВАГА! Власний внесок у реалізацію проекту повинен бути забезпечений не раніше дати визначення переможців Конкурсу 2015 року.

Відбір проектів-переможців Конкурсу здійснюватиметься Дирекцією Конкурсу з урахуванням висновків Виконавчого адміністратора Конкурсу; остаточне рішення щодо визначення проектів-переможців приймає Конкурсна рада.

Проекти надсилати: поштою на адресу 33028, м. Рівне, а/с № 201, а також на електронну пошту vrcrivne@gmail.com з поміткою “На Конкурс”.

З офіційною інформацією щодо оголошеного Конкурсу можна ознайомитись на веб-сайтах Рівненської обласної державної адміністрації www.rv.gov.ua та Рівненської обласної ради: www.oblrada.rv.ua.

Рекомендації щодо підготовки проектів для участі у Конкурсі, а також інші можливості залучення позабюджетного фінансування розміщена за веб-адресою www.old.vrc.rv.ua/konkurs.

Консультації щодо підготовки проектів для участі у Конкурсі можна отримати у Волинському ресурсному центрі. Контактна особа Руслана Стасюк. Тел. (0362)22-31-75, моб. (050)140-53-16, (096)464-88-33. Е-mail: vrcrivne@gmail.com. Консультації надаються до 17 квітня 2015 року.

Руслана Стасюк

 

System.String[]System.String[]