fbpx

Європейський союз допоможе покращити стан ринку праці Волинського субрегіону

Європейський союз допоможе покращити стан ринку праці  Волинського субрегіонуВ рамках проекту “Покращення системи підготовки кадрів для потреб економіки Волинського субрегіону”, який розпочав свою роботу в Рівненській та Волинській областях 15 травня о 10:00 в приміщенні Рівненської обласної державної адміністрації відбудеться круглий стіл.

Мета круглого столу – ознайомлення з запланованими заходами проекту керівництва Рівненської і Волинської облдержадміністрацій і структурних підрозділів (управління освіти і науки, обласні центри зайнятості, департаменти економічного розвитку, департаменти фінансів) та налагодження ефективної взаємодії між окремими підрозділами двох областей, що залучатимуться до реалізації проекту.

В рамках проекту “Покращення системи підготовки кадрів для потреб економіки Волинського субрегіону” планується провести дослідження стану ринку праці в Рівненській та Волинській області, закупівля обладнання для підготовки робітників за професіями, які визначені з урахуванням потреб роботодавців субрегіону, навчання та мотивація молоді для започаткування власної справи. Проект розпочався у вересні 2014 року і триватиме 30 місяців.

Проект виконується Управлінням освіти та науки Рівненської обласної державної адміністрації у партнерстві з  Управлінням освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації та Волинським ресурсним центром в рамках Програми ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні»

System.String[]System.String[]