fbpx

УВАГА!!! Відбір учасників навчання в Академії менеджерів з розвитку

Волинський ресурсний центр у партнерстві з Міністерством Інвестицій і Розвитку Республіки Польща оголошує відбір 24 представників агенцій регіонального, місцевого розвитку та центрів підтримки підприємництва до участі у навчальному курсі «Академія менеджерів з розвитку». 

При відборі пріоритет буде наданий представникам:

 1. Черкаської, Київської, Львівської, Тернопільської, Вінницької, Житомирської, Чернігівської, Волинської а також міст: Київ, Львів, Житомир, Коростень, Лугини, Овруч, Біла Церква, Вінниця, Тернопіль, Кременець, Чортків та Бережани.
 2. Донецької та Луганської областей.
 3. Представники з інших регіонів будуть відібрані за умови наявності вільних місць.

Навчання в Академії менеджерів будуть проведені у період з жовтня 2018 по лютий 2019 року. Тривалість курсу 100 академічних годин, у тому числі 80 годин у вигляді 5 дводенних сесійних занять (будуть проведені у суботу-неділю в м. Києві), та 20 годин у вигляді 10 онлайн-занять (у робочі дні, вечірній час).

Проживання, харчування, а також витрати на проїзд учасників під час проведення сесійних занять будуть забезпечені організаторами.

Графік навчання: у 2018 році навчальна програма передбачає 3 дводенні сесійні заняття:

 • 27-28 жовтня 2018 року;
 • 10-11 листопада 2018 року;
 • 01-02 грудня 2018 року.

Також, в період з 15 жовтня 2018 року по 5 грудня 2018 року буде проведено 6 занять у форматі он-лайн.

Сесійні заняття потребуватимуть особистої присутності, он-лайн передбачають можливість підключитися з будь-якого зручного місця, де є інтернет.

Навчальна програма на 2019 рік буде затверджена в грудні 2019 року і триватиме з січня по лютий 2019 року включно. Претенденти на навчання у Академії менеджерів повинні врахувати власну спроможність брати участь у всіх навчаннях.

Викладачі курсу – експерти-практики у сфері державної регіональної політики України Анатолій Ткачук, Юрій Третяк, Василь Кашевський, Олена Нижник, В‘ячеслав Топоров, Олександр Осовець, а також польський експерт Роберт Гірейко.

Мова викладання курсу Академії – українська, лекція польського експерта – російською.

Тематика курсу:

 • Теорії регіонального, місцевого та просторового розвитку, моделі реалізації публічної політики у сфері територіального розвитку
 • Актуальні тенденції у політиці територіального розвитку в Україні та ЄС, у тому числі на основі аналізу наукових установ та міжнародних організацій
 • Планування регіонального та територіального розвитку – інструменти, їх застосування, у тому числі процес створення стратегій розвитку, включаючи інструменти, використовувані в Україні
 • Впровадження регіонального та територіального розвитку – інструменти, їх застосування
 • Фінансування регіонального та територіального розвитку в Україні
 • Моніторинг регіонального розвитку, у тому числі створення і застосування системи показників
 • Інструменти реалізації політики розвитку підприємництва на державному, регіональному та місцевому рівнях
 • Підготовка проектів та керівництво проектами
 • Створення бізнес-планів
 • Networking – створення мережі співпраці з іншими АРР і ЦПП, а також іншими зацікавленими сторонами

Наприкінці першої частини навчання (грудень 2018 року), а також другої частини навчання (лютий 2019 року) будуть проведені проміжне та підсумкове тестування рівня засвоєння знань учасниками курсу. Підсумковим етапом навчання в «Академії менеджерів з розвитку» буде підготовка учасниками концепцій проектів економічному розвитку (січень-лютий 2019 р.). Принаймні 3 найкращі концепції проектів отримають експертну підтримку на наступних етапах (у 2019 та 2020 рр.) проекту Міністерства Інвестицій і Розвитку Республіки Польща.

Для участі у конкурсі претенденти повинні до 10 жовтня 2018 року заповнити анкету за посиланням  https://goo.gl/forms/pjzRSTnnsExKKekd2

У разі виникнення запитань контактуйте:

 • volyanik@gmail.com
 • 067-798-40-43, Ігор Воляник, менеджер проектів Волинського ресурсного центру.