fbpx

Відкритий простір “Зміни на місцях: що ми можемо робити спільно?”

Відкритий простір “Зміни на місцях: що ми можемо робити спільно?”

Відкритий простір “Зміни на місцях: що ми можемо робити спільно?”Громадська Спілка «Громадські Ініціативи України» та громадська організація “Волинський ресурсний центр” запрошують громадські організації, ініціативні групи, які діють на місцевому рівні, активістів/ток Рівненської області до участі у відкритому просторі “Зміни на місцях: що ми можемо робити спільно?”

Що в нас спільного, а що відмінного? Чи маємо спільні інтереси? Чи можемо бути корисними один одному? Які ресурси і можливості ми вже маємо, а яких потребуємо? На ці та багато інших питань ми будемо шукати відповіді разом упродовж двох днів.

Що можуть робити спільно ініціативи у сфері екології, місцевого розвитку, урбаністики, роботи з дітьми і молоддю, соціальні ініціативи, захисту тварин, культурні товариства та товариства національних меншин, а ще багато інших організацій та ініціатив, що працюють на Рівненщині?
Пропонуємо лідерам громадських організацій, рухів та ініціатив, які працюють у Рівненській області, разом подумати, що ми можемо робити в своїх громадах зараз, коли з’являються нові виклики та нові можливості.
“Відкритий простір” – це не метафора нашої роботи, а форма роботи. Цей формат передбачає багато неформального спілкування. Тож за два дні ми встигнемо поговорити про все, що справді нас хвилює, у тому числі про власні приклади успішних та неуспішних випадків взаємодії місцевих ініціатив, наші очікування та побоювання щодо такої взаємодії.
Окрема частина нашого відкритого простору буде присвячена обговоренню можливостей для спільної роботи, а також темі наших компетенцій та знань, яких не вистачає для успішної діяльності. Подумаємо і про те, що стримує співпрацю організацій Рівненщини та якими могли би бути наші спільні проекти.

Заявки на участь приймаються до 1 грудня– для цього необхідно заповнити невелику онлайн-анкету за посиланням https://goo.gl/forms/csGDhr4nnYldqRYo1

Контактна інформація:
Руслана Стасюк, тел.. 050140-53-16, 096-464-88-33
E-mail: vrcrivne@gmail.com
Захід відбудеться у рамках проекту “Ефективна регіональна модель взаємодії НГО”, який втілює Спілка “Громадські ініціативи України” за фінансової підтримки Національного фонду підтримки демократії (NED). Захід проводиться за сприяння громадської організації “Волинський ресурсний центр” (місто Рівне).