fbpx

Запрошення на участь у тендері із розміщення в готелях учасників тренінгу у м. Київ

Запрошення на участь у тендері із розміщення в готелях учасників тренінгу у м. Київ

Закупівля відбувається в рамках проєкту «Зміцнення спроможності закладів ПТО покращувати адаптованість молоді до потреб ринку праці в період війни шляхом розвитку підприємницьких навичок»

Замовник:

ЗРНГО «Волинський ресурсний центр»

а/с 201, м. Рівне 33028 Україна,

e-mail: vrcrivne@gmail.com

https://www.vrc.rv.ua

ЄДРПОУ 25323394

Поточний рахунок: UA103253650000026002040640267 в ВАТ «Укрексімбанк» м. Рівне

Це запрошення до участі в торгах із закупівлі послуг розміщення в готелі учасників тренінгу у м. Київ.

Нижче додаються інформація щодо тендерної закупівлі та документи, що становлять тендерну документацію:

1. Предмет закупівлі:

Комерційна пропозиція «Надання послуг розміщення в готелях учасників тренінгу у м. Київ. Одномісне поселення»

Комерційна пропозиція «Надання послуг розміщення в готелях учасників тренінгу у м. Київ. Двомісне поселення»

2. Опис способу подання комерційної пропозиції.

2.1. Комерційна пропозиція оформляється для двох видів поселення:

  • двомісне поселення на окремих ліжках
  • одномісне поселення

Виходячи з обсягу бюджету проєкту Замовник обере одно- або двомісне поселення. Саме тому, рекомендуємо підготувати дві окремі комерційні пропозиції з одномісним та двомісним поселенням учасників відповідно.

Просимо звернути увагу, що подання комерційної пропозиції на розміщення в готелях учасників тренінгу у м. Київ потребує додаткової підготовки комерційної пропозиції з харчування та конференцсервісу (див. оголошення).

2.2. Комерційна пропозиція подається:

2.2.1. Формат подання комерційної пропозиції. Комерційна пропозиція подається в електронному вигляді (формат PDF у захищеному, зашифрованому архіві див. п.2.2.4) двома електронними листами на e-mail: vrcrivne@gmail.com з темою листа «Комерційна пропозиція [найменування Учасника торгів] надання послуг розміщення в готелі учасників тренінгу у м. Київ. Одномісне поселення» та «Комерційна пропозиція [вказати найменування Учасника торгів] надання послуг розміщення в готелі учасників тренінгу у м. Київ. Двомісне поселення».

2.2.2. Текст супровідного електронного листа до комерційної пропозиції.

На публічне запрошення до участі в торгах із закупівлі послуг з розміщення в готелях учасників тренінгу у м. Київ [вказати найменування Учасника торгів] подає свою комерційну пропозицію.

Контактна особа з даного питання: [вказати прізвище, ім’я, по-батькові]

Посада контактної особи: [вказати посаду контактної особи]

Контактний телефон: [вказати мобільний телефон контактної особи]

Заповнена (відповідно до п. 2.2.3.) та захищена шифруванням (відповідно п. 2.2.4) Комерційна пропозиція завантажується вкладенням до листа.

2.2.3. Заповнення комерційної пропозиції (зразок). Комерційна пропозиція заповнюється згідно із зразками (завантажуються вище – див. «Комерційна пропозиція «Надання послуг розміщення в готелях учасників тренінгу у м. Київ. Одномісне поселення» та «Комерційна пропозиція «Надання послуг розміщення в готелях учасників тренінгу у м. Київ. Двомісне поселення»»).

2.2.4. Шифрування комерційної пропозиції. Після заповнення комерційної пропозиції, вона видруковується, підписується, скріплюється печаткою та сканується у формат PDF. Сканований PDF файл необхідно зашифрувати архівом WinRAR/WinZip/7-zip. Інструкцію з шифрування Комерційної пропозиції архівом WinRAR/WinZip/7-zip можна завантажити тут.

УВАГА!!!

  • Пароль до архіву НЕ НАДСИЛАЄТЬСЯ разом з комерційною пропозицією. Його необхідно зберегти і надіслати на вимогу Замовника в день торгів (як відповідь на електронний лист). Рекомендуємо Учаснику торгів записати пароль до архіву на власному комп’ютері, щоб не забути його, і, не втратити можливість взяти участь в торгах (втрата паролю позбавить Замовника можливості відкрити і оцінити Вашу комерційну пропозицію).
  • Трапляються випадки, коли електронний поштовий сервіс готелю не зможе відправити електронний лист із вкладеним зашифрованим архівом WinRAR/WinZip/7-zip. В такому випадку Учаснику торгів повинен створити посилання доступних хмарних середовищах, завантажити туди шифровану комерційну пропозиції. Посилання на хмарний сервіс зазначити у тексті супровідного електронного листа (див. п.2.2.2.), після контактного телефону …

У зв’язку з неможливістю надіслати електронний лист з шифрованим вкладенням через політики конфіденційності наших поштових сервісів, комерційну пропозицію завантажено у хмарне середовище за посиланням [додати посилання для завантаження комерційної пропозиції].

2.2.5. Повнота і комплектність подання комерційних пропозицій. Учасники торгів повинні перевірити повноту та комплектність власної комерційної пропозиції. Неповні пропозиції розглядатись не будуть.

Також не будуть розглядатись комерційні пропозиції подані у не зашифрованому вигляді (див. п. 2.2.4)

2.2.6. Термін подання комерційних пропозицій до 16.00 год 23 березня 2023 року.

3. Умови участі:

Оплата шляхом безготівкового перерахунку по фактичній кількості заселених учасників.

4. Критерії вибору постачальника:

Участь у конкурсі на закупівлю є відкритою для всіх зацікавлених суб’єктів економічної діяльності, які можуть подати свої заявки.

Успішна пропозиція повинна відповідати таким вимогам:

1. Пропозиція має повністю відповідати критеріям «1. Локація» та «2. Рівень готельного сервісу»  (зазначено в зразку Комерційної пропозиції, див. п. 1.)»;

2. Пропозиція оцінюються по критерію «Вартість/Ціна».

Договір буде підписано з претендентом, який надасть найбільш економічно вигідну пропозицію по співвідношенню двох комерційних пропозицій «Надання послуг з харчування та конференцсервісу для розміщених в готелі учасників тренінгу у м. Київ» та «Надання послуг розміщення в готелі учасників тренінгу у м. Київ.»

Розгляд Комерційних пропозицій відбудеться 23 березня 2023 року об 17-00 на засіданні Комітету з оцінювання пропозицій конкурсних торгів.

Про прийняте рішення кандидати будуть повідомлені письмово, телефоном або через електронну пошту.

Інформацію щодо даного тендеру можна отримати на сайті https://www.vrc.rv.ua

Контактна особа:

Ігор Воляник,

керівник проєкту

ЗРНГО «Волинський ресурсний центр»

а/с 201, м. Рівне 33028 Україна,

+38 (066) 339-26-11

e-mail: vrcrivne@gmail.com

https://www.vrc.rv.ua

ЗАПИТ МАЄ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ХАРАКТЕР